wybierz język:

Znajdź mieszkanie dla siebie - deweloper PRIBO-EPB sprzedaż mieszkań Pisz

Jako firma budowlana z 17-letnim doświadczeniami realizujemy z powodzeniem własne projekty deweloperskie obejmujące głównie mieszkania w budynkach wielorodzinnych, z lokalami usługowymi, garażami. Nasze działania w tym obszarze odznaczają się pełną kompleksowością i obejmują całość procesu deweloperskiego, rozpoczynając od pozyskania atrakcyjnych gruntów w dogodnych lokalizacjach, poprzez bliską współpracę z architektami w celu przygotowania ekonomicznych lokali usługowych oraz wygodnych mieszkań dla naszych klientów, aż po realizację jako generalny wykonawca całości prac budowlanych. Kompleksowość inwestycji umożliwia zachowanie najwyższych norm jakości budownictwa oraz oferowanie obiektów uwzględniających nowoczesne rozwiązania architektoniczne. Budowanie mieszkania, domu, osiedla to wielkie wyzwanie. Do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu coraz lepiej spełniamy potrzeby naszych klientów. Starannie wybieramy miejsca dla nowych obiektów, harmonijnie wkomponowując ich architekturę w krajobraz otoczenia. Na terenie naszych osiedli budujemy place zabaw, wraz z architektami aranżujemy zieleń, kwiaty i krzewy. Posiadamy zróżnicowaną ofertę skierowaną zarówno do ludzi młodych, szukających swojego pierwszego mieszkania, jak i do tych z Państwa, którzy chcieliby zamienić dotychczasowe lokum na większe, bardziej komfortowe i nowoczesne.

Wszystko po to, by stworzyć mieszkańcom naszych osiedli jak najlepsze warunki do wygodnego życia, ruchu na świeżym powietrzu, budowania relacji dobrosąsiedzkich, a przede wszystkim do efektywnego wypoczynku i relaksu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
Zespół PRIBO-EPB Ełk

Promocje mieszkań