Oferty pracy

Aby zostać pracownikiem naszej firmy, najlepiej odpowiadać na ogłoszenia, które pojawiają się w serwisie internetowym pracuj.pl lub na stronie pribo-epb.elk.pl

Zachęcamy do przesyłania swoich życiorysów również bez ogłoszenia. Mogą to robić zarówno osoby z doświadczeniem zawodowym jak i młodzi ambitni absolwenci. Prosimy też o wyraźne wskazanie, jakiego rodzaju stanowiskiem bądź działem w firmie jesteście Państwo zainteresowani.

Promujemy pracę zespołową, zaangażowanie i stawiamy na rozwój wszystkich naszych pracowników.

Zapewniamy całkowitą dyskrecję i poufność, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883.

RODO

„PRIBO – EPB” zatrudnia pracowników posiadających wysokie kwalifikacje we wszystkich zawodach budowalnych i instalacyjnych, posiadających wszelkie niezbędne wymagane Prawem Budowlanym oraz innymi przepisami uprawnienia do prowadzenia robót, do których należą uprawnienia sanitarne, elektryczne oraz budowlane. W skład tych ostatnich wchodzą uprawnienia konstrukcyjne, architektoniczne, konserwatora zabytków, Urzędu Dozoru Technicznego oraz inne niezbędne do realizacji danego projektu.

Spółka PRIBO-EPB w Ełku obecnie poszukuje osób gotowych na podjęcie pracy na stanowisku:

1. Pracownik ogólnobudowlany

  • cieśla,
  • dekarz,
  • murarz

Zadania :

Wykonywanie prac remontowo – budowlanych.

Wymagania:

Doświadczenie w zawodzie;
Odpowiedzialność, solidność, rzetelność.

Oferujemy:

Umowę o pracę, atrakcyjne i pewne wynagrodzenie.

2. Kierowników budów z uprawnieniami.

Zadania:

  • realizacja i organizacja inwestycji budowlanych;
  • zarządzanie i nadzór nad robotami budowlanymi;
  • wycena, kalkulacja i kosztorysowanie robót budowlanych;
  • współpraca z podwykonawcami;
  • nadzór pracy podległego zespołu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: budownictwo;
  • doświadczenie na stanowisku Kierownika Kontraktu, Kierownika Budowy lub podobnym;
  • uprawnienia budowlano — konstrukcyjne bez ograniczeń;
  • doświadczenie w realizacji inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych;
  • umiejętność strategicznego myślenia oraz zarządzania;
  • Prawo jazdy kat. B.

3. Inżynierów budowlanych

Zadania:

  • realizacja inwestycji i organizacja inwestycji budowlanych;
  • nadzór i zarządzanie robotami budowlanymi;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa;
  • doświadczenie w realizowaniu i nadzorowaniu robót budowlanych;
  • znajomość rynku budowlanego;
  • umiejętność zarządzania i organizowania prac budowlanych;
  • umiejętność wyceny, kalkulacji i kosztorysowania robót budowlanych;
  • umiejętność organizacji czasu pracy, rzetelność, sumienność;

Kandydatom oferujemy:

  • umowę o pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • atrakcyjne wynagrodzenie jak również możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji;
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy;

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt :

Marcin Dziądziak
Wiceprezes Zarządu

tel. 87 621 57 91
fax. 87 621 26 23
tel. kom. 606 34 35 36
marcin.dziadziak@pribo-epb.elk.pl

lub w siedzibie spółki 19-300 Ełk  ul. Łukasiewicza 6